بهترین یخچال‌های خودرویی برای فصل تابستان

بهترین یخچال‌های خودرویی برای فصل تابستان کم کم با نزدیک شدن فصل گرما و شروع سفرهای تفریحی، نیاز به یک وسیله خنک نگهدارنده مواد غذایی و نوشیدنی در خودرو احساس می‌شود. در گذشت مردم با استفاده از کلمن‌‌های یخ و یا استفاده از باکس‌های یونولیتی اقدام به نگهداری اقلام غذایی در خودرو می‌کردند. اما امروز با پیشرفت تکنولوژی و افزایش قدرت صنعت تولید یخچال‌ها، یخچال‌های قابل حمل خودرو برای استفاده روزمره به بازار عرضه شده‌اند.

یخچال‌های خودرو انواع مختلفی داشته و به شیوه‌های گوناگونی عمل سرد کردن محفظه داخلی خود را انجام می‌دهند. حجم این یخچال‌ها بین ۲ تا ۱۵ لیتر بوده و ابعاد آن به اندازه یک صندوق چه کوچک تا یک فلاسک قابل حمل قابل تغییر است.

طراحی مکانیزم این یخچال‌ها به نحوی است که با صرف کمترین انرژی بیشترین بازدهی را داشته باشند، از این رو عایق بندی محفظه یخچال‌های خودرو بسیار ضخیم بوده و در برابر تبادل گرمایی بسیار مقاوم هستند.

بعضی از انواع یخچال‌های خودرو به دلیل استفاده از موتورهای الکتریکی با ورودی جریان متناوب، نیاز به برق شهری خواهند داشت. از این رو در کنار این یخچال‌ها شما ملزم به تهیه اینورتور برق خواهید بود. بعضی از انواع خودرو‌ها خصوصا خودرو‌های آفرود به صورت فابریک سوکت اینورتور برق شهری دارند، از این رو استفاده از این یخچال‌ها اتفاقا به صرفه تر و بهتر خواهد بود.

یکی از معایب یخچال‌های خودرو عدم کارکرد آن در زمان توقف خودرو و خاموش بودن آن است. از اینرو دقت به میزان توقف و ننیاز شما برای تهیه یخچال بسیار ضروری خواهد بود. اگر شما قصد دارید مواد غذایی خود را در مدت زمان بیشتری داخل خودرو و در حالت ایستاده حمل کنید، نیاز به یخچال‌هایی با عایق بندی قوی تر خواهید داشت.

در بعضی خودرو‌ها شما قادر خواهید بود با استفاده از یک رله محافظ جریان، یخچال خود را برای مدت زمانی بعد از خاموش شدن خودرو روشن نگاه دارید. یخچال در این مدت تا زمانی که ذخیره انرژی باتری ماشین به میزان تعیین شده و امن نرسیده باشد، روشن خواهد ماند. در این صورت یخچال شما برای ساعت‌های بیشتر قابل استفاده بوده و برای توقف‌های شبانه به مشکل نخواهید خورد.

ما ۴ نمونه از یخچال‌های موجود در بازار برای کاربری‌های متفاوت را انتخاب و بررسی کرده‌ایم. این یخچال‌ها از بهترین یخچال‌های قابل تهیه بازار هستند. شما می‌توانی با توجه به نکات گفته شده در این مطلب اقدام به تهیه یخچال مناسب خود با توجه به بودجه‌تان کنید.

یخچال سرد و گرم خودرو کد ۶۵۱۱۱۳۷

بهترین یخچال‌های خودرویی برای فصل تابستان

ارگ به دنبال یک خنک کننده نوشیدنی هستید، قطعا این محصول یکی از انتخاب‌های اقتصادی شما خواهد بود. مکانیزم این یخچال به صورت گردش هوا موثر بوده و بدنه آن از عایق بندی بسیار خوبی برخوردار است.

حجم ۷ لیتری یخچال برای نگهداری انواع نوشیدنی‌ها در سایزهای متفاوت مناسب بوده و به شما اجازه خواهد داد به راحتی به اندازه نیاز سرنشینان خودرو نوشیدنی نگهداری کنید. این یخچال از طریق برق مستقیم خودرو تامین انرژی می‌کند و به همراه آن یک کابل فندی به طول ۱۸۰ سانتی متر وجود دارد که براحتی به شما اجازه خواهد داد یخچال را در هر نقطه از خودروی خود نگهداری کنید.

دقت داشته باشید این یخچال قابلیت کاهش دمای محیط را ندارد ولی می‌تواند به خوبی دمای محصولات غذایی شما را برای مدت زمان بسیار خوبی حفظ کند.

یخچال سرد و گرم خودرو بی ام آی مدل BCR-2

بهترین یخچال‌های خودرویی برای فصل تابستان

یک محصول فوق‌العاده برای آنهایی که در جاده‌ها به دنبال نوشیدنی خنک هستند. این یخچال با دو محفظه سرد و گرم بطری‌های نوشابه طراحی شده. برای حفظ دمای بطری خود کافی است بطری را داخل محفظه قرار دهید و وضعیت مطلوب خودرا انتخاب کنید.

یخچال معرفی شده قادر خواهد بود دمای بطری شما را برای مدت طولانی ۲۰ تا ۲۵ درجه پایین تر از دمای خودرو نگه داری کند، باز بودن مکانیزم این یخچال به شما امکان می‌دهد تا براحتی بتوانید در زمان صرف نوشیدنی خود بطری را در داخل آن قرار دهید.

حجم کم دستگاه و مصرف پایین، در کنار طراحی زیبا از ویژگی‌هایی است که این یخچال را مناسب خودرو و سفرهای تفریحی جاده‌ای شما می‌کند.

یخچال سرد و گرم خودرو مدل A-65

یخچال سرد و گرم خودرو مدل A-65

یکی از یخچال‌های همه کار موجود در بازار برای سفرهای جاده ای، این محصول است. محصول فوق می‌تواند به خوبی در نقش یک یخچال همراه برای شما کارایی داشته باشد. ویژگی اصلی در طراحی آن امکان استفاده از دو محفظه جداگانه برای نگهداری نوشیدنی و مواد غذایی است. اگر علاقه دارید نوشیدنی خود را در طول سفر جاده ای در دسترس قرار دهید این یخچال مناسب شما خواهد بود.

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر بفرد این یخچال امکان استفاده همزمان از برق خودرو و برق شهری است. این امکان به مسافرین اجازه می‌دهد در زمان رسیدن به مقصد، با اتصال یخچال به برق شهری بتوانند از آن بهره لازم را برده و بدون نیاز به روشن نگهداشتن خودروی خود از آن استفاده کنند.

صدای کم، قدرت مناسب و حجم مناسب این یخچال همگی از ویژگی‌هایی است که آنرا به یکی از بهترین گزینه‌های قابل تهیه از بازار تبدیل کرده. حجم ۲۰ لیتری مخزن این یخچال به خوبی قادر خواهد بود نیاز غذایی سرنشینان یک خودرو ۴ نفره برای ۳ روز را پوشش دهد.

اگر به دنبال تهیه یکی یخچال مناسب با هزینه معقول و اقتصادی هستید، قطعا این یخچال بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

یخچال سرد و گرم خودرو مدل A-67

یخچال سرد و گرم خودرو مدل A-67

اگر به دنبال یک یخچال واقعی با حجم کم برای استفاده در خودرو هستید، این محصول برای شما طراحی شده است. در این محصول شما امکان استفاده همزمان از برق متناوب و مستقیم را خواهید داشت. از اینرو در زمان رسیدن به مقصد هم قادر خواهید بود از آن استفاده کنید.

محفظه داخلی این یخچال با حجم ۱۲ لیتر، دارای یک طبقه جدا کننده است که به شما اجازه بهره برداری حداکثری از فضای این یخچال با حفظ گردش هوای مناسب را خاهد داد.

نشانگر دیجیتال این یخچال نیز به شما اجازه می‌دهد دمای یخچال را مطابق نیاز خود تنظیم کنید. یکی از ویژگی‌های اصلی این یخچال طراحی درب آن است که بهترین دسترسی را به اقلام داخل یخچال در مقایسه با سایر یخچال‌ها به کاربر می‌دهد.